31 рік на українському ринку насіння

Компанія "Коуел" - одна з провідних насіннєвих компаній в Україні, яка є найбільшим імпортером високоякісного насіння овочевих культур, газонних трав та квітів найвідоміших світових виробників Голландії, Італії, Чехії, Великобританії та Німеччини.

Чітко налагоджена система роботи дозволяє Компанії швидко реагувати на попит споживачів, ефективно проводити роботу з впровадження нових світових досягнень у овочівництві.

За 31 рік роботи (ми працюємо з 1991 року) на українському насіннєвому ринку Компанія "Коуел" зарекомендувала себе як надійний партнер, створила централізовану мережу представництв в основних овочевих регіонах України, стала дійсним членом асоціації "Укрсортсімовоч".

Багаторічний досвід роботи компанії дозволив із сотень випробуваних сортів та гібридів овочевих культур запропонувати овочеводам лише ті, що чудово зарекомендували себе в агрокліматичних зонах України, як найбільш урожайні, стійкі до захворювань та шкідників, а також які відповідають місцевим уподобанням.

Купуючи насіння в магазинах компанії, Ви отримуєте повну інформацію про сорт або гібрид, який Вас цікавить, технології вирощування та консультативну підтримку агрономічної служби Компанії. Якість насіння відповідає високим європейським стандартам, які підтверджуються відповідними сертифікатами.

Успішно співпрацюючи з великими господарствами, фермерами-овочеводами, Компанія "Коуел" не залишила поза увагою і любителів. Для них у магазинах Компанії широкий асортимент насіння овочів та квітів у малих кольорових упаковках, посадковий матеріал, добрива, засоби захисту рослин та інше.

"Коуел" залишається незмінним лідером, так як у швидко змінному світі насіннєвого бізнесу кінцева мета залишилася такою ж, як і в перші дні роботи компанії - задовольнити потреби споживача.

Співпраця з Компанією Коуел – гарантія Вашого успіху!